Асеновград
неделя, 29 септември, 2024

Дневник 28.07.2022

-

• Стартира мащабният ремонт на НЧ „Родолюбие“. Другата седмица се очаква да бъде направена и първата копка пред културната институция.
  • Ремонтните дейности по центъра на Асеновград приключиха. Скоро следва да бъдат премахнати огражденията и обновеното площадно пространство ще бъде достъпно за гражданите.
  • Подробен материал относно предстоящия ремонт на НЧ „Родолюбие“ и приключилия такъв на центъра на Асеновград очаквайте през уикенда в рубриката ни ТЕМА ОТ СЕДМИЦАТА от 19:30 ч.
  • Скринингова кампания за изследване за хепатити B и С организират от Министерството на здравеопазването.
  • През уикенда затварят за движение кръстовището на Коматевско шосе с околовръстния път на Пловдив. Причината е изпълнение на строително-монтажни работи в този участък, информират от фирмата-изпълнител „Европейски пътища“.
  • Младият пианист Йоан Балджиев днес бе гост на традиционната инициатива „Ваканция в библиотека“
  • А сега една любопитна информация-ще Ви запознаем със невидимите заплахи в нашето ежедневие и по-специално със замърсяването на водата.
  • Победа с резултат 5:3 постигна ФК „Асеновец“ в контролната си среща като домакин с Хебър, Пазарджик. Утре асеновградчани ще посрещнат Ботев U17 и това ще е последният контролен мач преди началото на новия сезон.

Must Read

Старт на първенството за БК „Асеновец 2005“

След лятната почивка, която всъщност бе почивка от мачове, но не и от тренировки, момичетата на БК „Асеновец 2005“ започват новия сезон с огромно...