Празник на красотата,грацията,ритъма и синхрона-така може да бъде определен състоялия се на 15 юни в Асеновград Републикански турнир по спортни танци”Изгряващи звезди-Асеновград-2013”,организиран от КСТ”Асеновец” с треньор Дойка Апостолова,със съдействието на община Асеновград.В спортния турнир взеха участие над 200 момичета и момчета във възрастовите категории-до 7 години,до 9 години,до 11 години и над 11 години.Близо 3 часа присъстващите в залата на Военния клуб-Асеновград се наслаждаваха на стандартни и латиноамерикански танци,изпълнени от състезателните двойки,от танцови формации,от момичетата в трите възрастови категории,а така също и на демонстрации,изпълнени от състезателни двойки на клуба-домакин на турнира.Всички участници показаха отлична игра,но в крайното класиране призовите места грабна КСТ”Импулс”-Велинград-при състезателните двойки до 7 г. и до 9 г.Същият спортен клуб спечели и отборно при класирането като спортен клуб с най-много участници в турнира.