На 6-ти ноември, събота, на Градския стадион „Шипка“ в Асеновград се изигра футболната среща от 14-тия кръг на Югоизточна В-група между отборите на Асеновец и Несебър. Срещата протече с драматични обрати – първо гостите поведоха с 1:0 още в началото, но не след дълго Асеновец отговори, като направи пълен обрат, отбелязвайки два гола. Така резултатът малко преди края на първото полувреме вече бе 2:1 в полза на асеновградчани. Всички очакваха първите 45 минути да завършат по този начин, но гостите, сякаш от нищото, успяха да изравнят. Второто полувреме също започна доста оспорвано. Последните минути бяха най-драматични – Асеновец поведе в резултата, като реализира дузпа, а минута преди края, след отлична контраатака, асеновградчани отбелязаха и 4-ти гол. Със спечелените 3 точки Асеновец вече има общо 21 т. и се намира на 7-мо място във временното класиране на Югоизточна В-група.
Целият мач може да гледате утре вечер от 20:00 ч. само по телевизия ТВ САТ КОМ.

Следващата събота, на 13 .11., Асеновец гостува в Карнобат.