Пореден успех постигнаха маратонците от спортен клуб „Тритон Екстрийм” на провелия се „Virgin Forest Trail 2013” ултрамаратон в Гърция. Над 800 бяха спортистите, записани в различните дестинации. В състезанието участваха едва 19 българи, като 10 от тях са асеновградчани.
   На трасето от 160 километра, Пламен Цукев обърка пътя, но малко по- късно отново намери маркировката и завърши на 6- то място. На 106- километровия маршрут, сред 196 записани, блесна Мария Николова. Тя грабна 2- рото място. Константин Атанасов, пък, завърши 11- ти по същото трасе, а Николай Марангозов стана 18- ти. А едно място след него финишира и Иван Илчев. На 10- километровото трасе в Гърция 1- вото място, във възрастовата група от 20 до 29 години, заслужено си спечели Здравка Божалова. Христо Йовев, пък, завърши 6- ти при мъжете, въпреки че е едва на 14 години.