Едно населено място, което не може да се сравнява по големина с градове като София, Пловдив, Кюстендил, но явно може да се съревновава с волейболния си отбор – това е село Тополово. Клубът, носещ неговото име, трупа все повече успехи и става все по-разпознаваем във волейболните среди със своите бъдещи звезди в този спорт. ВК „Тополово“ участва с 4 възрасти на държавните първенства и приключи годината изключително успешно, сподели треньорът Димитър Илиев. Момичетата под 12 г. станаха шампиони – те се окичиха със златните медали в своята възраст. Второ място грабнаха момичетата под 13 години, а тези под 14, които завършиха без загуба финалните срещи в груповата фаза, като домакини в Тополово, на суперфиналите в Кюстендил застанаха на 5-то място, а Адриана Голева бе избрана за най-добър нападател в страната в тази възраст. И момичетата до 16 г. заеха 10-то място в България. Към равносметката за клуба трябва да прибавим и републиканската шампионска титла на отбора, участвал в ученическите игри.

„Браво деца, продължавайте да се трудите и да се забавлявате!“, написаха във фейсбук страницата си от ВК „Тополово“, след като станаха ясни и последните резултати и съответно крайното класиране на всички възрасти от клуба.