Отборът на „Син Лес“ игра с променен състав, като видимо надделяваше и показа блестяща игра. В 12-тата минута Борислав Караматев отбеляза първото попадение за „Син Лес“. Три минути по-късно падна и вторият гол, дело на Ерджан Камбер. В 19-тата минута Румен Генев от „Галакси“ се разписа и  възвърна интригата в мача.

До края на полувремето „Син Лес“ отбелязаха още един гол дело на Илхан Ибрамчик.

През второто полувреме заваляха още голове във вратата на „Галакси“, а в 43-тата минута вратарят на „Галакси“ направи безобразна грешка, като изчисти топката във собствената си мрежа. Въпреки този нелеп гол вратаря на „Галакси“ Борислав Георгиев показа отлична игра и спаси сериозни положения пред своята врата.

В последните минути на мача „Галакси“ малко се по отсрамиха с два поредни гола, дело Димитър Стойчев и Румен Генев. Въпреки това „Галакси“ нямаха шанс за победа, а в последната минута дори допуснаха още един гол във вратата си.

Мачът завърши с резултат 8:3 и изведе „Син Лес“ като едноличен водач в класирането.

Текст: Йордан Караиванов, стажант-репортер