12.7 C
Асеновград
събота, 26 ноември, 2022
Начало Програмата на ТВ САТ КОМ

Програмата на ТВ САТ КОМ

07:00 Анимация
07:40 Тв справочник
08:00 В ритъма на спорта – предаване на ТВ САТ КОМ
08:30 Завръщане в Антарктида – документален филм
09:15 Пазителят на пустошта – документален филм
10:00 Пластмасова планета – документален филм
11:40 Тв справочник
12:00 Лош късмет – игрален филм
13:40 Африка – Саваната – документален филм
14:40 Тв справочник
15:00 Дивите коне от блатата – документален филм
16:00 Скорост – предаване за автомобили
16:30 Загадките на Нан Мадол – документален филм
17:15 Да изследваме света – документален филм еп. 7
17:40 Тв справочник
18:00 В ритъма на спорта – предаване на ТВ САТ КОМ
18:30 На работа – предаване на ТВ САТ КОМ
19:10 Тв справочник
19:30 Дневник – информационна емисия
20:00 Пределна скорост – игрален филм
21:45 Старинен Пловдив – предаване на ТВ САТ КОМ
22:00 Дневник – информационна емисия
22:30 Тв справочник
23:00 Край на програмата

07:00 Анимация
07:40 Тв справочник
08:00 Гарфилд – игрален филм
09:30 През дверите на православието – предаване на ТВ САТ КОМ п.
10:00 Суровата истина за Шеврон – документален филм
11:40 Тв справочник
12:00 Фолклорна трапеза – фолклорно предаване
13:00 Последен шанс, Харви – игрален филм
14:40 Тв справочник
15:00 Елитни убийци – игрален филм
17:00 Търсенето на Ноевия ковчег – документален филм
17:40 Тв справочник
18:00 Световно фолклорно изкуство – музикално предаване
18:30 Праисторическата планета – документален филм еп.4
19:10 Тв справочник
19:30 Дневник – информационна емисия
20:00 Асеновец 2005 (Асеновград) – Сокол (Марково)
21:40 Животински инстинкт – документален филм еп. 9
22:00 Дневник – информационна емисия
22:30 Тв справочник
23:00 Край на програмата

07:00 Анимация
07:40 Тв справочник
08:00 В ритъма на спорта – предаване на ТВ САТ КОМ
08:30 На ръба на оцеляването – документален филм еп.3
09:00 Редовно заседание на ОбС – Асеновград
11:40 Тв справочник
12:00 Световно фолклорно изкуство – музикално предаване
12:30 Скорост – предаване за автомобили п.
13:00 Невероятният свят на автомобилите – документален филм еп.1
13:50 Състезанието на живота им – документален филм еп.1
14:40 Тв справочник
15:00 Синя валентинка – игрален филм
16:55 Анимация
17:00 Дивачета – документален филм
17:40 Тв справочник
18:00 В ритъма на спорта – предаване на ТВ САТ КОМ
18:30 Праисторическата планета – документален филм еп.5
19:10 Тв справочник
19:30 Дневник – информационна емисия
20:00 Червена топлина – игрален филм
21:45 Анимация
22:00 Дневник – информационна емисия
22:30 Тв справочник
23:00 Край на програмата

07:00 Анимация
07:40 Тв справочник
08:00 В търсене на Атлантида – документален филм
09:35 Изгубени градове под океана – документален филм
10:00 Ловът на мишката – игрален филм
11:40 Тв справочник
12:00 Фолклорна трапеза – музикално предаване
13:00 Театър – Албена
14:40 Тв справочник
15:00 Банкси и възходът на нелегалното изкуство – документален филм
16:55 Градове с история – Ним френският Рим – документален филм
17:40 Тв справочник
18:00 Вавилонската кула – документален филм
18:30 Проект Хибрид – документален филм
19:10 Тв справочник
19:30 Дневник – информационна емисия
20:00 Въздушен конвой – игрален филм
22:00 Дневник – информационна емисия
22:30 Тв справочник
23:00 Край на програмата

 

07:00 Анимация
07:40 Тв справочник
08:00 В ритъма на спорта – предаване на ТВ САТ КОМ
08:30 Приказки за растежа – документален филм
09:20 Необяснимото – Загадъчни структури – документален филм
10:00 Пределна скорост – игрален филм
11:40 Тв справочник
12:00 Какво знае Фейсбук за теб – документален филм
12:30 Нови разбирания за Великата пирамида – документален филм
13:00 Невероятният свят на автомобилите – документален филм еп.3
13:50 Състезанието на живота им – документален филм еп.2
14:40 Тв справочник
15:00 Непризнатото – документален филм
16:45 Небостъргачи – документален филм
17:40 Тв справочник
18:00 В ритъма на спорта – предаване на ТВ САТ КОМ
18:30 Скорост – предаване за автомобили
19:10 Тв справочник
19:30 Дневник – информационна емисия
20:00 Денят, в който Земята спря – игрален филм
21:45 Анимация
22:00 Дневник – информационна емисия
22:30 Тв справочник
23:00 Край на програмата

07:00 Анимация
07:40 Тв справочник
08:00 Хелветика – документален филм
09:30 Полицейска академия 5 – Мисия Маями бийч – игрален филм
11:00 Космически боклук – документален филм
11:40 Тв справочник
12:00 Фолклорна трапеза – музикално предаване
13:00 Невероятният свят на автомобилите – документален филм еп.4
13:50 Състезанието на живота им – документален филм еп.3
14:40 Тв справочник
15:00 Сириус – документален филм
17:00 Наука за съня – документален филм
17:40 Тв справочник
18:00 Покахонтас – отвъд мита – документален филм
18:55 Анимация
19:10 Тв справочник
19:30 Тема на седмицата – предаване на ТВ САТ КОМ
20:00 Прозрачно минало – игрален филм
22:10 Междузвездни връзки към Гьобекли Тепе – документален филм
22:40 Тв справочник
23:00 Край на програмата

07:00 Анимация
07:40 Тв справочник
08:00 Светът на драконите – документален филм
09:45 Анимация
10:00 Марадона през очите на Кустурица – документален филм
11:40 Тв справочник
12:00 Входове към Вътрешната Земя – документален филм
12:30 Гностичен произход – документален филм
13:00 Невероятният свят на автомобилите – документален филм еп.5
13:50 Състезанието на живота им – документален филм еп.4
14:40 Тв справочник
15:00 Фолклорна трапеза – музикално предаване
16:00 Червена топлина – игрален филм
17:40 Тв справочник
18:00 През дверите на православието – предаване на ТВ САТ КОМ
18:30 Мините на цар Соломон – документален филм
19:10 Тв справочник
19:30 Тема на седмицата – предаване на ТВ САТ КОМ
20:00 Мъжете, които мразеха жените – игрален филм
22:40 Тв справочник
23:00 Край на програмата

07:00 Анимация
07:40 Тв справочник
08:00 В ритъма на спорта – предаване на ТВ САТ КОМ
08:30 Измамата с глобалното затопляне – документален филм
09:45 Старинен Пловдив – предаване на ТВ САТ КОМ
10:00 Кобра – игрален филм
11:40 Тв справочник
12:00 Семена на свободата – документален филм
12:30 Дървото на живота – документален филм
13:00 Невероятният свят на автомобилите – документален филм еп.6
13:50 Състезанието на живота им – документален филм еп.5
14:40 Тв справочник
15:00 Рок на живо – традиционен концерт – част 2
16:00 Скорост – предаване за автомобили
16:30 Тайната на Ел Дорадо – документален филм
17:20 Класически автомобили – документален филм еп. 3
17:40 Тв справочник
18:00 В ритъма на спорта – предаване на ТВ САТ КОМ
18:30 Последният полет на космическата совалка – документален филм
19:10 Тв справочник
19:30 Дневник – информационна емисия
20:00 Нагоре с краката – игрален филм
21:45 Анимация
22:00 Дневник – информационна емисия
22:30 Тв справочник
23:00 Край на програмата